►Купити ПЗВ, дифавтомат ®GE в Україні|Пристрої захисного вимкнення .

Харків

Тел. +38 (095) 295-58-00

Тел. +38 (098) 180-84-34

Тел. +38 (057) 340-20-70

E-mail: kharkov@geua.com.ua

Київ

Тел. +38 (095) 295-58-01

Тел. +38 (098) 180-84-54

Тел. +38 (044) 596-46-26

E-mail: kiev@geua.com.ua

Дніпро

Тел. +38 (095) 295-58-02

Тел. +38 (098) 180-12-82

Тел. +38 (056) 785-42-32

E-mail: dnepr@geua.com.ua

Тел. +38 (057) 340-20-70

E-mail: kharkov@geua.com.ua

Замовити консультацію

Тел. +38 (044) 596-46-26

E-mail: kiev@geua.com.ua

Замовити консультацію

Тел. +38 (056) 785-42-32

E-mail: dnepr@geua.com.ua

Замовити консультацію

Тел. +38(062) 310-14-01

E-mail: donetsk@geua.com.ua

Замовити консультацію
укр рус

Задати питання

  Russian Украинский

Пристрої захисного відключення (УЗО) і диференціальні вимикачі

Комментариев: 0 Просмотров: 4636

Пристрої захисного відключення і диференціальні автоматичні вимикачі

Вашій увазі надані серії пристроїв захисного відключення і диференціальних вимикачів. Ознайомившись з їх описом Ви маєте придбати їх в одному з наших представництв в Україні.

Пристрої захисного відключення (ПЗВ) Купити/Замовити

Пристрої захисного відключення (ПЗВ) BP/BD Купити/Замовити

Пристрої захисного відключення (ПЗВ) Hti Купити/Замовити

Диференційні автоматичні вимикачі Купити/Замовити

Диференційні автоматичні вимикачі DM60 Купити/Замовити

 

Як вибрати і купити пристрій захисного відключення?

ПЗВ - це пристрій захисного відключення, представлений у вигляді вимикача диференціального струму, який відключає мережу при появі струмів витоку (пробою провідника на «землю» чи випадковий контакт людини c токопроводящими частинами мережі). З цього випливає, що ПЗВ це електротехнічне пристрій, який забезпечує безпеку людей і тварин від ураження електрикою і збереження техніки.

Абревіатура ПЗВ ставитися до всіх пристроїв які забезпечують захист від ураження струмів і пожеж. До таких пристроїв відносяться диференціальні реле і диференціальні автоматичні вимикачі.

Принцип дії ПЗВ.

Всі пристрої захисного відключення працюють за принципом порівняння різниці потенціалів, при досягненні певного значення різниці відбувається миттєве відключення електричного кола.
Розглянемо на прикладі: Маємо безпечну для людини замкнуту ланцюга - струм протікає по фазному і нейтральному провіднику однакові (сума всіх магнітних полів дорівнює нулю). Але як тільки відбувається порушення ізоляції, струм, який протікає по фазному провідникові, чи не буде дорівнює струму в нейтральному провіднику. Ця невідповідність і визначать котушки ПЗВ, які проводять заміри магнітних полів в ланцюзі. Як тільки сума магнітних полів в ланцюзі буде відмінна від нуля, то ПЗВ спрацює миттєво (відключить несправне працюючу ланцюг). Якщо ж причиною витоку є людина (коснувшийся оголеного ділянки кола), то він отримає невеликий розряд (який не грозить його життя) тому як ПЗВ роз'єднає ланцюг до того моменту, як ток стане смертельним для організму людини.

Якщо в електричному ланцюзі нету пристрої захисного відключення, то витік струму може привести до небажаних результатів - травмування людини струмом (іноді летальний результат), виходу з ладу обладнання. Попередження: ПЗВ не дає стовідсоткову гарантію безпеки.

дифавтомати і діфреле - основні відмінності.

Диференціальне реле (ПЗВ) - пристрій захисного відключення при виникнення витоку струму в електричному ланцюзі.

Диференційний автомат - пристрій виконує захисні функції ПЗВ, та ще володіє функціями автоматичного вимикача (спрацьовує при короткому замиканні і теплового перевантаження).

Види ПЗВ.

Перед покупкою необхідно визначиться з параметрами і вимогам до пристрою. Всі пристрої захисного відключення різняться:

  • У якій мережі вони використовуються - однофазної або трифазної
  • За типом чутливості до струму:

Тип АС - пристрій чутливо до струмів витоку синусоїдальної виду, де середнє значення струму дорівнює нулю (або близько до нього).

Тип А - чутливі, як і тип АС, до синусоидального виду струмів, так і до пульсуючим струмів. Такий вигляд пристрою рекомендується встановлювати де є присутність блоків живлення, люмінесцентних ламп або трансформаторів.

Тип В - універсальне захисний пристрій, яке реагує не тільки на синусоїдальні і пульсуючі струми витоку, але також і на постійні струми витоку.

Дізнавшись всі критерії за якими можна підібрати ПЗВ, і визначившись з умовами використання, можна бути впевненим що вибраний пристрій працюватиме так як Ви цього хотіли.
ПЗВ виробництва General Electric (GE), можна придбати в кожному представництві (які знаходяться в Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську). Якщо у Вашому місті немає наших представників, то можна зробити замовлення, і з найближчого складу ми відправимо ПЗВ в Ваше місто. & nbsp;