Тел. +38 (057) 340-20-70

E-mail: kharkov@geua.com.ua

Замовити зворотний дзвінок

Тел. +38 (044) 596-46-26

E-mail: kiev@geua.com.ua

Замовити зворотний дзвінок

Тел. +38 (056) 785-42-32

E-mail: dnepr@geua.com.ua

Замовити зворотний дзвінок

Тел. +38(062) 310-14-01

E-mail: donetsk@geua.com.ua

Замовити зворотний дзвінок

укр рус

Задати питання

  Russian Украинский

Информация

Компанія ТОВ «Дженерал Енерджі Україна» - офіційний партнер компанії GE Industrial Solutions - представляє на території України низьковольтне і високовольтне обладнання від світового виробника General Electric.

GE Industrial Solutions має широкий спектр обладнання для захисту , контролю та розподілу електроенергії. Технічні рішення GE гарантують захист і надійність інфраструктури енергомережі і забезпечують ефективне використання електроенергії від електростанції до кінцевого споживача. Виробництво устаткування відбувається на сучасних заводах , які розташовуються на всіх континентах , окрім Антарктиди.

Всім бажаючим ми готові надати вичерпні консультації по продукції General Electric. Виробникам щитового обладнання , електромонтажним і проектним організаціям пропонуємо всебічну технічну підтримку і навчання .

Торгуючі організації , крім вище перерахованого , забезпечуємо рекламним матеріалом.

На будь-яке придбане обладнання поширюється гарантія від 12 місяців. Також надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції .

Для зручності клієнтів ми маємо представництва з регіональними складами в таких містах як Київ , Харків , Донецьк , Дніпропетровськ. У перспективі , бачимо подібні представництва (або Дилерів ) у кожному обласному центрі.

Співпрацюючи з нами ви отримуєте ряд переваг:

  • Відома всьому світу торгова марка.

  • Дилерські умови для компаній- партнерів.

  • Гнучка цінова політика під вагомі проекти.

  • Наявність складського запасу в регіонах

  • Відсутність мінімальної суми на замовлення .

  • Резервування продукції під лобіюється проект.

  • Великий асортимент продукції на складі.

  • Всебічна технічна підтримка.

  • Рекламна підтримка .

Працюючи з нами , Ви отримуєте продукцію відмінної якості за вигідною ціною , при цьому наша дилерська мережа тільки формується , і Ви можете бути одними з перших!

Застосування новаторського підходу та використання досягнень інших понад технологічних напрямів General Electric ( Системи безпеки , Медичне обладнання , Нанотехнології , Літакобудування ) - роблять нашу продукцію одну з найбільш передових на ринку, з точки зору сучасних тенденцій і технологій.

 

ПРО КОМПАНІЮ: