General Electric и Alstom .

Тел. +38 (057) 340-20-70

E-mail: kharkov@geua.com.ua

Замовити консультацію

Тел. +38 (044) 596-46-26

E-mail: kiev@geua.com.ua

Замовити консультацію

Тел. +38 (056) 785-42-32

E-mail: dnepr@geua.com.ua

Замовити консультацію

Тел. +38(062) 310-14-01

E-mail: donetsk@geua.com.ua

Замовити консультацію
укр рус
€=31

Задати питання

  Russian Украинский

General Electric и Alstom

General Electric и Alstom

General Electric и Alstom

Компанія General Electric закрила транзакцію по придбанню ділових підрозділів Power та Grid компанії Alstom. На сьогоднішній день злиття компаній повністю закінчилося, і ми з гордістю представляємо на території України найкращі рішення двох світових лідерів у галузі електротехніки будь-якої складності.

Істория General Electric і Alstom.

Придбання компанії Alstom є не тільки найбільшою угоди в історії концерну General Electric, але також і важливою історичною подією, оскільки у General Electric та Alstom одни і ті ж компанії.

Связь між компаніями Alstom і General Electric існує здавна. Так само самоменювання Alstom (изначальное написание - Alsthom) утворюється за найменуванням двох компаній: французької Соціалістичної Альясіанської Конструкції Мексаніки (дало «Als») та французького підрозділу американської компанії Thomson-Houston Electric Company (дало «thom»). Ці дві організації об'єдналися в 1928 році. Американське головне підрозділ компанії Thomas-Houston і був попередником General Electric. У 1892 році відбулося злиття головної компанії Thomas-Houston з іншою компанією - Edison General Electric Company, в результаті якої як раз і утворився General Electric. Даже в наші дні у двох компаній було багато спільного. Наприклад, у французькому містечку Белфорт заводи Alstom Power та General Electric розташовані в безпосередній близькості від друзів, а співробітники обідом в одному і тому ж кафе.