Жесткое волокно — Geua.com.ua
Захист і посилення контроль
МЭК 61850 які об'єднують блоки

Головна > Захист і посилення контроль > МЭК 61850 які Об'єднують блоки > Двоточкові рішення

Protection & Control Online Store
Protection & Control Support
Protection & Control Press Room
  
Multilin HardFiber Система
МЭК 61850 Рішення для технологічних шин

Система Multilin HardFiber є рішення шини процесу МЕК 61850, яке дозволяє відображати вимірювання, виконані на комутаційної станції, в захисні реле, розташовані в диспетчерському пункті, з використанням захищеного зв'язку. Система HardFiber призначена для скорочення загального обсягу робіт, пов'язаних з завданнями проектування, документування, установки і тестування систем захисту і управління. Система HardFiber, спеціально призначена для мідної проводки і всього необхідного праці, забезпечує більш ефективне використання та оптимізацію ресурсів.

Ключові переваги

 • Виключіть більшу частину мідної проводки, щоб краще використовувати ресурси для проектування, будівництва, введення в експлуатацію та технічного обслуговування захисту і контролю енергосистеми
 • Надійна і проста архітектура для розгортання технологічної шини IEC 61850
 • Створено як розширення сімейства універсальних реле і доступний для додатків захисту
 • Зменшує схильність загрозам кібербезпеки через закриті комунікації
 • Підвищує безпеку співробітників, обмежуючи кількість високоенергетичних сигналів в контрольному приміщенні
 • Заощаджуйте до 50% витрат на оплату праці P & amp; C

Додатки

 • Модифіковані і екологічні установки для систем виробництва, передачі і розподілу електроенергії
 • Захист генератора, Захист трансформатора, Захист лінії електропередачі, Захист шини, Захист фідера, Захист двигуна, Захист конденсаторної батареї, Захист глобальної мережі
 • Розподілена захист шин і управління відсіками, що забезпечують централізований захист від перевантаження по струму.
 • Автоматизація підстанції
 • Повітряні і газові підстанції
 • багатополюсний лінійний диференціал, де 2 або більше терміналу знаходяться на відстані менше 2 км
 • Приміщення віддаленої захисту і управління для розподільного пристрою середньої напруги для зменшення небезпеки впливу дугових спалахів на операторів
Огляд
Компоненти
Монтаж
Архітектура

Промислова революція для захисту і контролю

HardFiber Process Bus System являє собою справжній прорив в установці і володінні системами захисту і управління, зменшуючи загальний трудовитрати, необхідні для проектування, будівництва і тестування підстанції. Це інноваційне рішення вирішує три ключові проблеми, що визначають трудовитрати, необхідні для проектування захисту, управління, будівництва і випробувань.:

 • Кожна підстанція унікальна, створюючи дизайн і розробляючи одноразове рішення для кожної станції
 • Милі мідних проводів повинні бути витягнуті, зрощені і розірвані
 • Кваліфікований персонал повинен виконувати тривалий тестування та пошук несправностей в тисячах з'єднань

Система HardFiber була розроблена для вирішення цих проблем і скорочення загального обсягу праці, пов'язаного з завданнями проектування, документування, установки і тестування систем захисту і управління. Система HardFiber, спеціально призначена для мідної проводки і всього необхідного праці, забезпечує більш ефективне використання та оптимізацію ресурсів з кінцевою метою зниження загальної вартості життя (TLC) для захисту і управління.

Основні переваги системи HardFiber

Базовим драйвером для системи HardFiber є зниження загальних витрат на захист і контроль за рахунок оптимізації робочої сили і ресурсів. Ця оптимізація досягається шляхом заміни окремих, трудомістких, індивідуально кінцевих мідних проводів на стандартизовані фізичні інтерфейси і відкриті цифрові комунікації.

Традиційні конструкції підстанцій вимагають великої кількості кваліфікованої робочої сили для створення інженерних креслень, протягування та підключення миль мідних кабелів, а також для тестування і усунення несправностей в тисячах з'єднань.

Стандартні варіанти монтажу

 • Показана міцний зовнішній монтаж
 • Стандартний кейс для поверхневого, прихованого і панельного монтажу
 • Підтримує стандарти замовника для оптоволоконних і мідних кабелів
 

Система HardFiber замінює трудомісткі процеси швидкої установкою, готовим обладнанням і кабелями на замовлення.

Опції блоку інтерфейсу процесу

Інтерфейсний блок HardFiber Brick Process Interface (код замовлення Brick-4-HI-X - **** - X-X-X) являє собою пристрій введення-виведення, призначене для монтажу в розподільних пристроях. Версія S-Brick повинна бути встановлена ​​всередині шаф з устаткуванням або кіосків. Версія підвищеної міцності може бути встановлена ​​на відкритому повітрі в розподільній станції. Міцний цегла використовує з'єднані мідні й оптоволоконні кабелі для простоти установки і захисту навколишнього середовища. Пристрій Brick працює безпосередньо з моделями сімейства GE Universal Relay (UR) і будь-якими сторонніми пристроями.

Інтерфейсний блок HardFiber Brick Process Interface (код замовлення Brick-4-HI-X - **** - X-X-X) - це захищений пристрій введення-виведення, призначене для монтажу поза приміщенням в мережі. підстанції. Цегла використовує з'єднані мідні й оптоволоконні кабелі для простоти монтажу і захисту навколишнього середовища. Цегла працює безпосередньо з моделями сімейства GE Universal Relay (UR) і будь-якими сумісними пристроями сторонніх виробників.

 • Простий інтерфейс, що забезпечує чотири двонапрямлених з'єднання точка-точка з пристроями захисту і управління
 • Надзвичайно міцна конструкція - литий алюмінієвий корпус з класом захисту IP66, від -40 ° C до 85 ° C, ударне навантаження 30 г
 • Швидка, безпомилкове встановлення - мідні і оптоволоконні кабелі з міцними стандартними роз'ємами MIL-D-38999
 

Панель CrossFiber Cross Connect (для використання з посиленою версією Brick)

 • Вимкніть все двонаправлені оптоволоконні канали зв'язку від Bricks і пристроїв захисту і управління
 • Зіставлення між пристроями Bricks і P & amp; C виконується з використанням жорсткого з'єднання з використанням простих волоконно-оптичних пасивне
 • Повністю пасивна інфраструктура - без прошивки, без налаштувань, без активної електроніки
 

Варіанти оптоволоконних кабелів для Brick (для використання з посиленою версією Brick)

Призначений для користувача кабель FOA

Призначені для користувача кабелі FOA замовляються по довжині і з'єднуються на кожному кінці. Ці кабелі FOA вимагають використання панелі крос-комутації, і волоконно-оптичний кабель для внутрішньої установки FOR для підключення до UR або іншого сумісного пристрою. Харчування постійного струму на цеглу розподіляється через панель крос-комутації, Захист від короткого замикання для блоку живлення Brick включена в кабель FOA.

FOA Кабель

Кабель FOA призначений для задоволення потреб клієнтів в розподілі оптоволоконних кабелів через розподільний щит. Кабель FOA з'єднаний на кінці Brick і закінчується мідними і волокнистими косичками. Замовник повинен надати свої власні волоконно-оптичні кабелі, джерело постійного струму для живлення пристрою Brick і виконати власне з'єднання з косичками з'єднувального кабелю FOA.

 

Універсальна релейний технологічна карта IEC 61850

 • Інтерфейс зв'язку між реле і до восьми блоків, включаючи синхронізацію, вирівнювання даних і обробку вхідних контактів
 • Передає команди на підключення цеглу для роботи з основним пристроєм системи харчування
 • Моніторинг працездатності системи в режимі реального часу і перехресна перевірка даних - безпрецедентний рівень виявлення помилок і безпеки
 

Заощаджуйте до 50% витрат на оплату праці P & C

 

Архітектура системи

Архітектура системи HardFiber визначається відображенням сигналів між основним пристроєм і пристроями захисту і управління.
     Вимірювання польових сигналів і відповідне відображення цих сигналів з використанням відкритого протоколу зв'язку МЕК 61850 назад в диспетчерський пункт здійснюється через загартоване інтерфейсний пристрій під назвою HardFiber Brick.              

Використання зовнішніх оптоволоконних кабелів на замовлення, що з'єднують пристрій Brick з панеллю крос-комутації в диспетчерській, забезпечує швидку і безпомилкову установку без необхідності зрощування або переривання на місці.

Дотримуючись існуючої топології традиційних підстанцій, кожен пристрій захисту і управління, яке включене в зону захисту, буде безпосередньо підключено до Bricks через виділені оптоволоконні з'єднання.

Ця проста, спеціалізована архітектура, яка використовує відкритий стандарт МЕК 61850 для зв'язку, забезпечує виділені сполуки точка-точка між пристроєм Brick і захисними реле без будь-яких проблем, пов'язаних із синхронізацією даних, управлінням настройками або Cyber-Security.


Кожен блок Brick передає вимірювання і приймає управління від 4-х окремих пристроїв захисту і контролю.

 

Масштабованість

Справжнім випробуванням будь-якої системи, включаючи систему Process Bus, є її здатність поступово розширюватися для відповідності конкретним додатків, не надаючи негативного впливу на інші пристрої в системі. Сучасні системи захисту і управління вже природним чином масштабуються.

Завданням систем захисту на основі зв'язку стає створення розширень і модифікацій без порушення роботи системи захисту і управління.

Визнаючи, що відображення між сигналами енергосистеми і пристроями захисту і управління в основному обумовлено топологією базової підстанції, система HardFiber оптимально розділена і підключена, що дозволяє додавати, змінювати і оновлювати систему - без ризику переривання або погіршення для критичної захисту в процесі експлуатації.

Надійність, надійність, Безпека

Система HardFiber забезпечує безпрецедентний рівень діагностики і самоконтролю, дозволяючи критичним системам захисту і управління робити те, чого вони ніколи не робили раніше - працювати без планового технічного обслуговування.

Внутрішня діагностика і самотестування в кожному модулі Brick відстежують десятки критичних внутрішніх підсистем і надають цю інформацію кілька сотень разів в секунду. Дублюючі блоки можуть бути надані для отримання кожного вхідного сигналу двічі, що дозволяє пристроям захисту і управління постійно перевіряти критичні вимірювання захисту перед виконанням команд через повністю надлишкові виходи.

Завдяки надлишкової архітектурі HardFiber кожен пристрій захисту і управління може бути налаштоване для максимізації надійності і безпеки з урахуванням конкретних вимог додатків.